Я хочу сайт. Скільки це коштує?

Саме ці перші слова зазвичай каже Замовник. Але сайти бувають різні, тож і вартість у них різна. Спробуймо разом у всьому розібратися.

Домен та хостинг

Домен

Для будь-якого сайту потрібний домен та хостинг. Ці слова багатьом здаються мало не китайською грамотою. Але насправді це просто. Домен – це назва, адреса сайту. Наприклад, uastyle.com.ua.

Домен намагаються підібрати так, щоб він відповідав або назві компанії, або напряму її діяльності. Наприклад, якщо компанія займається автомобілями, то в домені як тільки можна обігрують слова car, motor і т.д.

Підбір домену – справа непроста. Хоча б тому, що Інтернет розвивається дуже швидко, і багато вдалих назв давно зайняті. Крім того, існують такі вимоги до домену, як стислість, запам’ятовуваність, легкість зорового сприйняття.

У практиці Уанета під час підбору домену гнучко поєднують англійські та українські слова. І іноді змінюють написання англійських слів, підлаштовуючись під український еквівалент.

Приклад: tehnohata.com.

Для заміни слів іноді використовують цифри. Наприклад, цифрою 4 замінюють слово for (для), а цифрою 2 — слово to.

Приклад: english4you.com.ua

Одним словом, поле для творчості — найширше! Домен можна підбирати та реєструвати на сайтах компаній-реєстраторів. Наприклад, на сайті imena.ua.

Ну, вважатимемо, що домен ми вибрали та зареєстрували. І з цим все зрозуміло. А що таке хостинг?

Тут також немає нічого складного. Як ви вважаєте, де фізично знаходитиметься ваш сайт? Ну, не в повітрі ж він висітиме? Як не дивно, дехто думає саме так. Але насправді сайт фізично розміщується на деякому комп’ютері (сервері), що цілодобово доступний користувачам Інтернету. Послуга надання дискового простору на сервері для сайтів і називається хостингом. Таку послугу надають компанії, які називаються постачальниками послуг Інтернету або хостинг-провайдерами.

Якщо у вас виникнуть труднощі з підбором домену, ми можемо допомогти.

Створення сайту

Створення сайту

Як зазначалося раніше, сайти бувають різні. Тому перш ніж говорити про вартість, потрібно розібратися, який вам потрібен сайт. Цілком зрозуміло, що вартість створення сайту залежить від рівня його складності. Кожен сайт є індивідуальним, тому в кожному випадку вартість прораховується окремо.

Сьогодні популярні сайти з CMS-системою, тобто системою управління контентом. CMS-система дозволяє керувати вмістом сайту, навіть якщо користувач не має спеціальних знань. За допомогою зручного та зрозумілого інтерфейсу ви зможете додавати на сайт новини та статті, тексти та зображення, а також редагувати контент. На ваше бажання, ми створимо сайт із зручною CMS-системою, яка дозволить вам самостійно оновлювати вміст сайту.

В даний час поширена практика створення сайтів на основі шаблонів. Це обходиться порівняно дешево, але незабаром з’ясовується, що і дизайн, і верстка сайту виконані настільки неякісно, ​​що потребують переробки. Досить сказати, що при неякісній верстці сайт некоректно відображатиметься в різних браузерах.

Тому ми вважаємо, що навіть найменшій компанії не варто піддаватись на дешеві пропозиції. Дешевий сир недалеко пішов від безкоштовного; а де знаходиться останній — відомо всім.

Дизайн будь-якого сайту, навіть найпростішого, має бути унікальним та відображати індивідуальність компанії. Сайт — це, можна сказати, особа компанії в Інтернеті. І якщо він якісний, це викликає повагу з боку і клієнтів, і партнерів, а отже, гарантує успіх у бізнесі та зростання прибутків.

Ми створюємо сайти лише з оригінальним дизайном. Розкривши індивідуальність компанії та представивши її в Інтернеті у вигідному світлі, ми допоможемо вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень.

Підтримка сайту

Підтримка сайту

Створений сайт потребує підтримки. Адже якщо сайт регулярно не оновлювати, він буде “мертвим”. А відвідувачі люблять “живі” сайти, тобто сайти, що часто оновлюються. До речі, і пошукові системи віддають перевагу “живим” сайтам. Підтримка сайту включає вирішення технічних проблем та оновлення контенту.

Технічна підтримка — це забезпечення постійної працездатності сайту. Оновлення контенту – це додавання новин, внесення змін до сайту, написання тематичних статей та ін.

Розкрутка сайту

Розкрутка сайту

Але створити сайт і розмістити його в Інтернеті — це лише півсправи. Хіба ви не хочете, щоб люди знаходили ваш сайт у пошукових системах та заходили на нього, щоб познайомитися з вашими товарами та послугами? Адже це дасть вам нових клієнтів та покупців!

Як люди знаходять інформацію в Інтернеті? Дуже просто: у рядок пошуку пошукової системи вони вводять ключові слова (або пошукові запити). І якщо сайт з’явився в результатах видачі, цілком можливо, що його відвідають.

Однак тут є одне “але”. Важливо, щоб сайт опинився на перших трьох сторінках результатів видачі, а ще краще — потрапив у першу десятку, або в TOP10. Саме тому за перші 10 позицій по висококонкурентним пошуковим запитам триває запекла боротьба! І зрозуміло чому — це боротьба за відвідувача, який може стати покупцем, а отже, за прибутки!

Розкрутка сайту — це складний тривалий процес, що включає багато видів робіт. Як основні можна виділити такі роботи:

  • Підбір ключових слів, за якими сайт мають знаходити у пошуковій системі
  • Внутрішня оптимізація сайту
  • Зовнішня оптимізація сайту
  • Аналіз конкурентів
  • Написання тематичних статей
  • Моніторинг позицій сайту

Важливо також розуміти, які завдання ставляться перед сайтом. Досягнення високих позицій у пошукових системах і вихід на певний рівень відвідуваності — це не завжди одне й те саме. Так, заняття високих позицій за популярними запитами забезпечує збільшення відвідуваності. Але не завжди досягнутий рівень задовольняє Замовника. Тому для збільшення відвідуваності розробляються і проводяться рекламні кампанії, які включають різні заходи. План рекламних компаній розробляється для кожного сайту індивідуально.

Вартість розкрутки — від 4 тис. грн/місяц.

Термін розкрутки сайту: перші результати можна очікувати за 1-2 місяців (в залежності від конкурентности ключових слів).

Якщо Вас цікавить розкрутка сайту:

Пишіть: info@uastyle.com.ua

Або надішліть запит:

Відправити запит

Створення, розкрутка та підтримка сайту – це необхідні умови отримання успішного та конкурентоспроможного сайту. За допомогою такого сайту ви зможете обійти конкурентів та вийти на новий рівень бізнесу. Успіхів вам!

© UAstyle